Робота сайту та важливі новини
Опубліковано admin April 15 2011 11:30:00
  Сайт розпочав роботу...

  Всім бажаючим пропонуємо поштову скриньку «рідного села» вигляду login@vijtivci.km.ua . Для чого потрібно зареєструватись на сайті та звернутись з відповідним проханням до адміністратора.

  Друже, не залишайся осторонь, приєднуйся до спільноти...
  Тут можна ознайомитись с правилами, за якими працює наш портал. ознайомитись

  Шановні відвідувачі, будь ласка, зверніть увагу. Можливість реєстрації тимчасово недоступна. Функція буде увімкнена найближчим часом. Ви також можете подати відповідну заявку вже зараз.

  Нова можливість — музичний плеєр. Оновлено перелік композицій. (від 26.02.2015)

  Плеєр оновлено. У переліку нових можливостей: підтримка відтворення відео, керування за допомогою клавіатури, можливість посилання на композиції/ролики, для чого додана додаткова колонка з посиланнями. Достатньо просто скопіювати посилання та повідомити його вашому співрозмовнику. Наприклад, ось так: зацінити фішку Також оновлено вміст розділу.

  PLAY — «X» чи клавіша «Enter»
  STOP — «V»
  PAUSE — «C»
  NEXT — «B»
  BACK — «Z»

  Всі композиції представлені на сайті з ознайомлювальною метою. Завантажуючи файл з нашого сервера, ви берете до уваги, що завантажений вами музичний трек не є вашою власністю і призначений лише для особистого прослуховування.
  Шановний правовласнику, якщо ви вважаєте, що наш сайт порушує ваші права, то, будь ласка, напишіть нам листа, перейшовши до розділу "Контакти". Будьте певні, що ваше питання буде вирішено.

    *пофіксено помилку в Opera 11.60

  Популярні альбоми Deep Forest на нашому сайті. Спробуй...

  Готується до створення новий сервіс на сайті -- сільська бібліотека - online. Тепер ви будете мати можливість переглянути всі наявні книги в нашій бібліотеці... Детальніше в найближчих анонсах...
  Розпочато роботи над сервісом... (тимчасово призупинено по адм. прич.)

  Оновлено розділ «Загрузки». (від 25.02.2015) _
  Оновлено розділ «Статті». Читаємо... (від 1го листопада 2011 року)

Проводяться внутрішні технічні роботи...
_

  Займаємося розповсюдженням операційної системи Ubuntu Linux та інших дистрибутивів Linux. Актуальні та наявні наступні версії дистрибутивів:
Ubuntu 11.04, Fedora 15 та Slackware 13.37.

*Шановні користувачі, для упішного та комфортного користування службами сайту, швидкість вашого інтернет - з'єднання повинна бути на меншою 768 Кбіт на секунду.